Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Zaskakująca zima – utrudnienia na drogach
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Zaskakująca zima – utrudnienia na drogach

Utworzone Luty 7th, 2013 przez admin

Zaskakująca zima

 

Czwartek 7 lutego przyniósł tzw. atak zimy, to znaczy, że temperatura spadła lekko poniżej zera stopni i padał śnieg, co w zimie najwyraźniej nie powinno mieć miejsca. O ile w samej Warszawie wpadki drogowców były mniej wyraźne, o tyle już za jej granicami trzeba było radzić sobie samemu.

 

Śliska, oblodzona i nieodśnieżona nawierzchnia była przyczyną licznych zatrzymań w ruchu autobusów, wielu kolizji i unieruchomień pojazdów. W Dawidach autobus linii 715 został wciągnięty do rowu, w Pęclinie utknęła linia 720, podobnie było w Piasecznie, Konstancinie, w Czarnej Strudze, Radzyminie, Halinowie… Ale i w samej Warszawie pętla Bokserska, ul. Emilii Plater,  Dolna i kilka mniej znaczących miejsc dały się we znaki kierowcom.

 

No cóż, może się zdarzyć, że jeszcze kiedyś w zimie spadnie śnieg i może wtedy akcja oczyszczania będzie skuteczniejsza, czego życzymy kierowcom, pasażerom i sobie.

Marek Brudnicki

źródło: „nr.waw.pl”

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zima

Zaskakująca zimarss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności