Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Dziury w nawierzchni jezdni
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Dziury w nawierzchni jezdni

Utworzone Luty 4th, 2013 przez piotr.piwowarski

Dziury w jezdni

 

Zima, to pora roku, po której wraz z nadejściem odwilży i roztopów pojawiają się liczne dziury w jezdniach. Są one zmorą kierowców, którzy omijają je slalomem, co w konsekwencji stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Łatwo także uszkodzić oponę, felgę lub zawieszenie.

 

Woda, która zalega w wyżłobieniach asfaltu poddawana jest wielokrotnie zmianom temperatur i przekraczaniu granicy 0°C, co w konsekwencji prowadzi do jego pękania, a przejeżdżające samochody podrywają kawałki asfaltu i powstają dziury.

 

Instruktorzy Wydziału Zarządzania Przewozami na bieżąco wykonują dokumentację fotograficzną wraz z opisem miejsca występowania utrudnienia, która jest następnie przesyłana do odpowiednich organów z prośbą o natychmiastową naprawę wszystkich ubytków w jezdni.

 

Służby pracują całą dobę, jednak uszkodzeń jest tak wiele, że szybko reagować mogą jedynie na największe. Póki, co prosimy – zachowajcie cierpliwość, prowadźcie ostrożnie i uważnie tak, aby te utrudnienia nie stwarzały dla Was sytuacji wypadkowych.

Piotr Piwowarski / Marek Brudnicki

źródło: „nr.waw.pl”

Pomnik Lotnika 02

Pomnik Lotnika 02

Prefabet 02

Prefabet 02

Prefabet 02

Prefabet 02

Saska 01

Saska 01rss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności