Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Cynamonowa / Ciszewskiego – organizacja ruchu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Cynamonowa / Ciszewskiego – organizacja ruchu

Utworzone Luty 11th, 2013 przez piotr.piwowarski

Ciszewskiego / Cynamonowa

 

Wydział Zarządzania Przewozami MZA wystąpił z pismem do Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie o zweryfikowanie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Cynamonowej.

 

Pojazdy wykonujące skręt z Cynamonowej w Ciszewskiego, zgodnie z istniejącym oznakowaniem poziomym, mogą zająć jedynie lewy skrajny pas ul. Ciszewskiego przed przejściem dla pieszych. Utrudnia to ruch i nie jest respektowane przez kierujących, w tym przez autobusy linii 192, które zaraz za przejściem zatrzymują się na przystanku Magellana 02.

 

Prosimy o korektę oznakowania poziomego i zamianę istniejących linii P-2 na P-1.

 

Długość cyklu światła zielonego dla ul. Cynamonowej, jeżeli piesi nie zgłosili żądania przejścia, jest zbyt krótka – wynosi ok. 1-2 sekund i pozwala na przejazd dwóch pojazdów, następne często decydują się na wjazd na świetle czerwonym. Prosimy o wprowadzenie zmian w sterowniku sygnalizacji.

Marek Brudnicki / Piotr Piwowarski

źródło: „nr.waw.pl”

Cynamonowa / Ciszewskiego

Cynamonowa / Ciszewskiego

Cynamonowa / Ciszewskiego

Cynamonowa / Ciszewskiego

Ciszewskiego / Cynamonowa

Ciszewskiego / Cynamonowa

 rss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności